Extreme Road Trip 2

Araba Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Roofdog Games Inc.
Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde modifiye ettiğiniz aracınız ile çılgın akrobatik hareketler yaparak ilerlemeye çalışacağınız harika bir yarış oyunudur.

Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde modifiye ettiğiniz aracınız ile çılgın akrobatik hareketler yaparak ilerlemeye çalışacağınız harika bir yarış oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda sizler için seçebileceğiniz bir çok araç tipi bulunuyor. Ancak bu araçları bir çoğu kilitli durumda. Başarılı olarak bu araçların kilidini açabilir ve kullanabilirsiniz. Diğer yarış oyunlarında olduğu gibi hız kesme gibi bir lüksünüz yok. Bu sebeple son sürat ile yol alan aracınızı çok iyi yönetmelisiniz.

Geliştirilmeye devam edilen oyuna gelecek olan güncelleme ile 90 yeni araç eklenmesi bekleniyor. Oldukça gerçekçi efektler ve grafikler kullanılan oyunda özellikle patlama efektleri oyun severleri tatmin edecek seviyede diyebilirim. 12 heyecan verici sahnelerde akrobatik hareketler ile ilerleyeceğiniz oyunda başarılı oldukça güçlendiricilere sahip olabilirsiniz.

Aynı kategoride yer alan yarış oyunlarından farklı olarak arabanız ile taklalar atıyor, tek tekerlek üzerinde ilerleyebiliyor ve tehlikeli atlamalar yapabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda bulunan ekstra bonus ve power-up'lar zor zamanlarınızda yardımcınız olacaktır.

İyi Eğlenceler!

Extreme Road Trip 2 indir